Sagedustes liikumine ehk info voog

Istun oma aias ja mõtlen selle ilmaelu peale – kohati vangutan pead ja siis löön käega. Minu armsad sõbrad Bosse ja Roky teevad omi toimetusi ja naudivad looduse puhastust. Ka mina naudin loodust, istun paljajalu murul ja annan energia ülejäägid emakese maale – ma maandan ennast, sest tunnen, et nii on ok.
Kuna istun ja mõtlen, siis automaatselt lendab kanal lahti ning info hakkab voolama. Järjest enam meil paljudel on kanal pidevalt lahti isegi kui me ei tee mõttetööd. Mul oli eile väga võimas kogemus, kus minu armas tuttav Ronald katsetas oma energiaid minu peal – jälle mina ja katsetused. Teised teadku, et ei lase inimesi nii lihtsalt oma välja ja veel vähem oma keha ligi (massaaž ei ole mulle). Kuidas, siis lasin Ronaldi – mul tuli teadmine juba ammu, et tal on nii head energiad ja tugevad, et ta saaks paljut ära teha aga nii nagu ikka – keegi võib ju seda öelda aga kuna olen sündinud sellisena, siis mida ma selle teadmisega pele hakkan. Jah, nii oli ka kord minuga, kui istusin imelise kanaldaja vastas toolil, kes ütles mulle Marge millal sa tööle hakkad (mina, nalja teed – ma ei tea midagi) inimesed vajavad sind, ta kanaldas ka mulle nime „Hingeingel“ (see ei tähendanud inglit vaid hingede eest hoolitsemist) – loomulikult andis ta mulle õnge ja mõned juhised ning ka sellel hetkel ei teadnud, kuidas või mis – ma lihtsalt lasin olla ja lasin asjadel juhtuda. Olen sellele kanaldajale ääretult tänulik. 
Nii tagasi Ronaldi juurde, kui ta oma käed minu külge pani (ta tegeles ainult oma energiatega ja need ei olnud mingid kellegi teise õpetused) tekkis minu peas ringlus ja ma lendasin ära – väga kõrgele sagedusele. Olen ammu juba seda unistanud, sest paljud ei saa mind tõsta, sest neil puudub energeetiline jõud ja seega oli mul üllatus ja meeletu rõõm, et ma tõusen. Jah, tõstan teisi kõrgele aga seal hoian nii enda kui teiste energiatel silma peal aga see tunne, et oled hoitud ja piirid lähevad vabaks on võimas. Sain ka uued tervendamis kohad jne. See on mööda oma algolemusekanalit liikumine ja me koos Ronaldiga nägime seda – tema muudkui vautas aga minule on see tavaline – lihtsalt lendan. Ta liigutab energiaid nii, et tulevad teadmised ja kehaline liikumine – tänud.
Kus tuleb sarnane info ja mis on kanaldamine, miks teatud ajal räägitakse ainult ühest teemast jne. See on algolemuse väljast ja kohati ka ühisväljast ehk kui meditatsiooni tegijad või kanaldajad juhendavad inimesi, siis see võibki tunduda sarnane, sest meile antakse infot kuidas edasi liikuda ja mida on vaja teha et inimene saaks teadlikuks. Kui vaatame erinevaid kanaleid, siis paljud räägivad energiatest ja kui käime meditatsioonidel, siis vaigistatakse keha – enam vähem sarnaselt. Kõrgsagedusega inimesed ehk juhendajad enam ei loo inimese nägemusse pilte vaid energiaid, et see pilt mis inimesele endale tuleb oleks süsteemi (egregori) vaba, et juhendaja ei mõjutaks inimese nägemist, tunnetamist. Loomulikult kui seda kõike teha peab olema ruum väga turvaline, sest kui seda ei ole, siis hakkab juhendaja puterdama (see ei ole sagedustest, see on segajatest) või köhima jne. Kui selline asi juhtub, siis tuleb kindlasti ruum üle vaadata ja kui sina ise sellisel üritusel oled, siis loo endale kaitsev mull ümber – ükskõik kui hea juhendaja on, me siiski oleme inimesed ja meid saab mõjutada läbi ussiaugu. See ei ole hirmutamiseks vaid teadlikkuse tõstmiseks. Hirmu ei tasu endasse lasta ja sellele silmitsi seistes saab sellest tundest võitu muigega või naeratades või öeldes „ Tõesti või ja minul ei ole takistusi jne”.
Kui ma olen teinud kanaldamise õpituba, siis seal tuleb kõigil reaalselt tunda mind ei rahuldanud see, et tunneta ja lase vabaks ning mõte hakkab jooksma –kui ma endast räägin, siis mul jookseb see niigi, ma tahan reaalselt tunda kust info tuleb ja tahan ka näha. Nüüd kui olen ise neid õpitubasid päris kaua aegajalt teinud, siis ütlen, et me kõik tunneme kanalit (mõni omamoodi) ja info jookseb kõigil ja samale küsimusele saame sarnased oma sõnedega vastused. Siis jälle, kui kanaldame meie kanaldajad infot, siis kindlasti ei saa me öelda, et see on minu oma info või avastus, sest selle info võib saada ka keegi teine.
Tavainimesena (kui ei märganud nii paljut) mäletan hästi, kui keeruline oli mõista oma tööandjat ning organisatsiooni (ka see on energia) ja kõik juhid ning ka vaimses maailmas valgustöötajad olid nii targad – praegu, muigan selle peale, sest jagan küll infot aga ennast targaks ikka ei pea (infomaailm on üüratu). Ma õpin oma tuttavatelt, õpetajatelt, kaaskulgejatelt, looduselt, klientidelt, ka neilt kes tulevad rännakutele, sest loen ju ka nendele vajalikku infot ning olen tänulik, kui mind usaldatakse oma välja arengut toetama. Ma ei tee numbrit sellest, kui inimene astub uksest sisse ja küsib palju üritus maksab ja kui tean, et tal taskus ei ole raha – siis vastan oled oodatud, sest tean, et tal on seda muutust vaja aga raha oleks piiranguks.
Ka sõbrannaga vesteldes võid ka sina olla teenäitaja ja kanaldaja ning info vahendaja – me kõik oleme erilised ja me kõik teame infot (isegi pisikest osa) isegi enne seda kui loeme raamatut või sotsiaalmeediat aga samas ei saa aru kus me seda teame. Me oleme unustanud ja meie väli on pandud unustama.
Ronald ütles eile nii vingelt – appi kui kiiresti sinu mõttetegevus käib ja kui kõrgel sa käid. Nii vinge on ka kuulda inimeste käest enda kohta milline sa oled – mina ju olen mina. Üks inimene lausa uuris maa sagedusest väljastpoolt minu kohta infot ( ta ei teadnud mu nime aga teadis energiat) ja vesteldes seal oma kaaslastega sai info, et mul puudub mingi mõjutaja, see ei tähenda, et läbi ussiaugu mind selle mõjutusega kiibita ei saaks. Loodan jälle oma imelistele abilistele 😊kes mind teel hoiavad. Ma ei taha jagada hirmu, ebaõiglust ja ei soovi klammerdumist. Kui sa käid või lävid minuga, siis teed sa seda vabast tahtest ja kui saan kuidagi abiks olla, siis ka ainult nii kaua kui sa tunned, et aeg on pausiks või edasi liikumiseks.
Minu energiad on tugevad ja liigun sageduste vahel ilma piirideta – seega saan ka inimesi väga kõrgele tõsta aga tean ka seda, et minusuguseid on veel ja peabki olema, sest inimesi on palju ja piiranguid veelgi rohkem. 
Sina kes sa seda loed oled ka eriline ja tark ning võimetega ja osati kindlasti minust võimsam – seega ole see kes oled ja mina olen see kes mina olen 😊 Mina lähen jälle oma teed käima ja soovin väga, et me kõik oleks hoitud ja teadlikud ja see ei ole oluline, kas oled koristaja või tippjuht või valgustöötaja – eesmärk on üks saada teadlikumaks ja olla heaolus (mitte lillelaps, kuigi ka see on hea 😊)