Maikuu on loomise kuu

Uued energiad on mai algusest kohal ning võimenduvad veelgi.

Mida see tähendab?  See tähendab, et kui oled olnud neutraalne või tegelenud oma asjadega 1,5 kuud, siis nüüd tee endale pai, sest sa saad paremini ja kergemini edasi – kogu sind ümbritsev energeetika toetab sind.

Nüüd vähe täpsemalt.

Nii nagu aprilli algul rääkisin, et osade jaoks läheb see kergemalt ehk kui jääd neutraalseks välise suhtes, siis tuled kõigest välja. Need kes aga kardavad või kiidavad takka kui hea see kõik oli, siis neil nii lihtsalt ei lähe, kui nad oma mõtet ei muuda. Kiitmine on ka piirang ehk illusioon, et meil oli seda vaja jne. Hirm ehk kartus aga käivitab taandarengu ehk enese hävituse teiste haiguste või raskuste näol.

Nii nagu ütlesin, minu jaoks ei ole midagi muutunud, kui siis natuke, aga minu keskkond on endiselt mulle meeldiv – seega loon endale oma maailma, mis on täis heaolu.

Kui 1,5 kuud ei saanud ilma pingutuseta asju ühe jutiga tehtud, siis see energia on nüüd läbi.  Näide: koristad kodu, aga ikka tuleb midagi vahele ja teed tööd jupiti. Nüüd mais on see muutunud, kõik mida ette võtad tuleb kergelt ja saad lõpule viia ilma segajateta. Aga see on siis, kui sa oled endaga tubli olnud. Kui oled hirmudes või oled mingi salakavala energia oma energiavälja lasknud, siis sul ikka ei õnnestu asjad. See tähendab, et mitu maailma eksisteerib samal ajal ja need, kes kõrgemal näevad teisi raskustes ja need, kes on raskustes ei saa aru, kuidas kellegil hästi läheb.

Mai on loomise ja realiseerimise kuu – looge seda mida soovite saada oma ellu ja looge nii, et see on otsustatud, et nii on. Näiteks otsustad, et sa tahad uut kodu, siis hakka vanu asju oma elust minema viskama ehk kõik mida enam ei kanna ja seisab saada minema. Loo energiat, et uus saab tulla. Hommikul unista ja unista suurelt ehk loo, telli, vali oma ellu heaolu ning tunneta kui hea on kehal seal olla.

Kui sa nüüd tahad oma kergust teistele jagada, siis tee seda, aga kui sinu poole tuleb kriitika, siis tuleb sul jääda neutraalseks ehk sa ei lähe kriitikaga kaasa, sest see madaldab ja lükkab tellimused, soovid, valikud kaugemale. ALATI ON TÄHTIS OLLA NEUTRAALNE VÄLISELE aga sisemusele VÕIMSALT TUNNETADES (pane tähele mida tunneb keha kui on heaolu, mida tunnevad käed ja jalad jne).

Sama on ka unega – kui 1,5 kuud ei saanud öösel magada, sest olid üleval või ärkasid, siis kohe varsti saad sa ka magada – osad juba saavad aga osadel võtab pisut aega, sest nad on tundlikumad. Miks ei saanud magada, sest ühisväljas oli palju hirme, sest öösel toimus unefaasis meie psüühika ja kehade mõjutamine – me lihtsalt hoidsime ennast kui olime ärkvel. Meie välised energiad on meist palju targemad – seega ära luba hirmu ega segadust oma energeetikasse vaid mõista, et kõik mõistmatu on vajalik. Vajalik oli selleks, et säilitada heaolu ning puhtus – liikumine kõrgemale tasandile toimus nii või naa.

Mis ma tahan öelda – tehke pai endale, sest sa olid tubli.

Need kellel nii hästi ei läinud (kartsid, olid mõjutatud jne), siis kõik ei ole kadunud vaid sul tuleb nüüd mõtte maailma muuta ja õppida oma keha tunnetama ning keskenduda iseendale, mitte sellele mida keegi ütleb või kirjutab. Kui jääd endaks, siis hakka usinasti looma ja sa saad ka heaolu vilju nautida. Kui mitte, siis olles ühisvälja hirmudes 1,5 kuud ja kuna mais kõik kinnistub – saad seda pikalt tunda oma kehal ehk valik on sinu, mida tahad kogeda.

Need, kes siis ei usu seda jama ja tunnevad hirme ja siunavad, et kõik on süüdi ja kurdavad ning naeravad selle kõige peale, kaitsevad ja on ülipuhtad – siis nemad langevad veel sügavamale auku, sest maikuu on loomine ja kui lood endale raskust ja kaost, siis ka jõukamad inimesed kaotavad kinnisvara, ettevõtteid, töökohti jne. Need ei tule terve see aasta välja ja näen, et see kestab järgmisel aastal ka veel. Nemad vajavad hiljem ravi või siis abilisi, et oma stabiilsus taastada.

See oli siis väike kirjutis – endiselt soovitan tõsta sagedust, kui tunned, et oled kuskil kinni. Soovitan mediteerida, kui sina seda tunned ja vajalikuks pead. Minu meditatsioonidel on väga tugev energia sees ja see eemaldab paljud piirangud ehk oled oodatud kuulama ja ka minuga kohtuma. Tee täpselt nii nagu sina tunned, sest sina elad oma kehas ning sina saad ennast aidata mitte keegi teine.

LOOME SUURELT JA ENDA KÕRGEMAKS HÜVANGUKS – muutes ennast muutub maailm meie ümber, mitte vastupidi.