Manipulatsioon Illusioon

Meie suvi ja energiad 😊 jah ja veelkord jah. Need on mitmeid kordi hõredamaks läinud ja mis sellega kaasnenud on.

Esiteks kui sul on unenägemine suletud olnud (vahel on tüütu tervendad ja infot koguda ning rännata või madistada) , siis sageduse hõrenemise/tõusmisega lähevad need lahti ehk läheb ka võimsamalt lahti tunnetus. Teise inimese mõtteid on kergem lugeda ehk võid avastada, et tegelikult sinu peas ei ole sinu mõtted vaid kellegi teise omad jne.

Sageduse tõstmine ehk ülesse (matemaatiliselt vertikaalselt) liikumine. Lihtsalt öeldes tõstan sagedust ei toimi – jääd endiselt püsima samale tasemele ehk liigud matemaatiliselt horisontaalselt ehk sa ise tekitad endale illusioonienergia aga selle purustamisel oled endiselt samas sageduses ehk keerukates situatsioonides. Sageduse tõstmine toimib nüüd nii kui tunned seda ka kehaliselt (nt peas on venimise tunne või muutus või see on hoopis kuskil kehas ning see muutus on tuntav)  ning kui oled sageduse  kõrgemale tõstnud, siis kustutad energiajäle, sest muidu võid väga kiiresti tagasi vajuda aga mitte null punkti. Kindlasti on veel mooduseid aga jälje kustutamine on lihtsalt hetkel tõhusam olnud.

Veel on juba 3-4 nädalat või kauem olnud üleval „Manipulatsiooni energia“ ja manipulatsioon iseendaga. Sa manipuleerid ise endaga nii, et vahel kaotad oma olemuse ära. Kellaajad vahetuvad/muutuvad/kuuled seda mida ise tahad. Kokkulepped järsku kaovad ära, kuigi need ikka endiselt on jõus ehk sul on kokkuleppe kirjalikult ja sa lihtsalt ei näe seda oma kalendris või siis meilis on aga kalendris mitte. Tekitad endale segadust. Räägid teistega nii, et ise ka aru ei saa või teised ei mõista sind ehk tekitad endale mõttetuse tunde jne.

Miks see nii on – ikka energeetiline mäng, et avaksid oma auravälja/energiavälja ja annaksid eluenergiat välja. Kellele? Nähtamatule maailmale / teistele kaaslastele / organisatsioonidele jne. Me kõik oleme energia ja toimime selle põhjal. Nt kui sul energiat ei ole, siis voodist sa ülesse ei saa ja kui kaua käid tahtejõu pealt, siis keha vajub kokku nt tasakaaluhäire/ ärevushäire/depressioon jne.

Kaua see kestab? Mulle antakse teada, et kui oled teadlik ja astud sellest välja, siis mitte kaua umbes kuu, kui sedagi aga kui ei ole teadlik siis 6 kuud või rohkem ning mässid ennast rohkem ja rohkem sisse.

Kuidas väljuda? Naera äparduste peale ning ütle, et „piirangud puuduvad minu elus“, „ma ei vali piiranguid, manipulatsiooni – teen ikka seda mida tunnen ja tahan ning vajalikuks pean“, „minu elus puudub hirm, ma ei vali hirmu“. Kui sa oled sellest kõigest üle ja tõstad veel sagedust ning lood rõõmu, siis sinuga saab kõik hästi ning varsti märkad, et kõik on jälle korras 😊 Ümbritse end kollasega või värviga, mis rõõmu teeb. Söö värvilisi saadusi. Kurkum, karri vürtsid on head 😊

Mäleta kuidas käitusid varem ehk usalda enda esimest aistingut (pane ego/mõtted kinni ja küsi endalt uuesti) – usalda ennast 😊 sa suudad 😊

Õhtul magama heites katkesta minevik ehk see on läinud ning ütle oma kehale oma sõnadega, et keha homme sa tõused kell … ja oled puhanud ning värske ning sul tuleb kerge ja rõõmus päev jne.

Kui lood oma ellu ilusat, siis saadki seda, sest kui sa ei allu manipulatsioonile, siis jäätakse sind lõpuks rahule 😊 ja eladki oma unistuste elu 😊

Loomulikult aitavad ka meditatsioonid aga need peaksid olema puhtas energias ning hea oleks, kui vastutad seal ise, mitte keegi teine ehk annan oma energia kellelegi (siis kindlasti sina oma elu ei juhi vaid tulevikus teeb seda keegi teine). Nt annan oma valikud looja/ingli/meistri kätte, et ta mind juhiks, siis kes tegelikult selle taga on. Ole sina ise oma juht ning juhi ise oma elu ja keha.

Puhas seksuaalenergia (väga tugeva jõuga) aitab ka aga see ei ole voodis hullamine ega suguelunditega mängimine vaid tugev energia, mille puhastamisel puruneb isegi manipulatsiooni energia aga jälle seda peab oskama teha, sest kui luua endale mingi muu asi, siis paraku käsiraamatut kaasa ei saa ning ise pead pärast sellest välja tulema.

See kõik ei ole hirmutamiseks, sest hirmu valik puudub meie elust. See on lihtsalt info, et oleksid teadlik ning kui see ei ole sulle, siis on see lihtsalt paljas kõlks, mis läheb ühest kõrvast sisse ning teisest välja 😊

Väga imelist olemist ja sära ning naeru ja päikest, päikest , päikest :9

Kasutage päikese energiat endal või siis lastel, see hävitab hirmuloori 😊 Mõelge endale päike pähe ja siis mõelge see oma lastele pähe või õpetage seda kasutama. Mina tegin seda nii kui olin väike ja olen seda teinud kaua ka pärast seda

😊 😊 😊 😊 😊