Meditatsioon

Minu meditatsioonides on tugev ja intensiivne energiatöö, mis aktiveerub väga kiirelt siin duaalsuses. Kuna meditatsioonides liigume üliteadvuses ning iseenda energias (mõjutuste vabas ja sõltumatus energias), siis tänu sellele on muutused märgatavad ning elumuutvad ja enne meditatsiooni võivad juhtuda erinevad sündmused kehades.  
Näiteks: 
Oled registreerinud või plaanid registreerida üritusele aga kehas tekkib hirm (nii võib juhtuda erinevates situatsioonides ja ka uut töökohta vaadates). 

Oled teel ürituse poole:
• kehas tekkib imelik värin või hirm
• ette tulevad ummikud või ohh häda buss või sõiduk jääb toppama või läheb sootuks katki
• tee on nii libe või hakkab sadama ehk ilmastiku olud ei ole head
• hilined ja tekkib käega löömise tunne

Neid näiteid on palju ja palju ka räägitakse, et ju siis see ei ole mulle ja siis sinna ma ei pea jõudma. Osaliselt on see nii aga tegelikult on selle taga veel enamat. Sa ju lähed endaga tegelema ehk arendad ennast ning puhastad seal oma välja nii, et hakkad märkama märke. Teadlikumaks saades sa loomulikult ei jaga enam oma energiat nii lihtsalt kõigile vaid hoiad seda endale, et sinu elu oleks mugavam ja kergem. Selle taga on nähtamatu maailma energiad/olendid/reptiilid/jne. need kellele ei ole kasulik, et sa ennast arendad. Kujuta ette, et sinu laual olev taim ei soovi, et sa ta suhu pistad vaid muudab oma energeetikat ja teeb maitse väga vastikuks ehk sulgeb enda energiad, et elada – sama on meiega, me areneme ja saame teadlikuks ning ei jaga energiat uisa-päisa vaid teadlikult. 
Loomulikult on ka neid, kes satuvad hirmu küüsi, siis kui nad juba üritusel kohale on jõudnud ehk kuna keha on pakend ja auraväli korjab sõitjaid peale, siis inimese enda auraväljas võivad olla mõjutajad, kes panevad keha hirmu tundma ja kõik selleks, et inimene ei puhastuks ning hoiaks end – selle asemel inimene tõuseb püsti ja jalutab minema. Loomulikult nii võib lahkuda aga kas ta teab ka lahkudes miks ta tegelikult nii tundis. Kas ta siis kuulis kummalist vestlust või tundis kummalist olekut. Selle inimese nahas olles võiks ta ära jalutamise puhul näiteks suu lahti teha ja öelda, ma tunnen, nii või naa – see ei ole solvav vaid, siis juhendaja saab tulla inimese arengule appi või ruumi kaitset tugevdada.
Kui oledki vales kohas ja ei julge suud lahti teha, siis loo endale ise kaitsev mull, kus on turvaline – me kõik oleme võimsad loojad ning topelt midagi hullu ei tee. Kui ruumi looja on tasemel, siis halbu asju/olendeid ta ruumi nii või naa ei lase ja kui sina ise hoiad end, siis sinuga midagi hullu ka ei juhtu.
Kuidas siis ära tunda, mis on sulle ja mis ei ole – kui ausalt öelda, siis see on tiba keerulisem ehk sa pead oma keha väga hästi teadma/tundma ning lisaks sellele sul tuleb sisemised hirmud kõrvale lükata ehk saada kehalt infot, kas see on mõjutus või mitte. 
Kuna mind ka takistatakse, et ma nii palju ei arendaks end siis olen selle mittevajaliku oma kehale selgeks teinud. Toon näite: sõidan mina siis ühte õppituppa ennast arendama ja ajan ummiku laiali (jah seda teen ja toimib) aga silla ette jääb tramm seisma ehk läks katki. Korra vaatasin nagu loll ja siis muigasin “Tõsiselt või – mind te kõll ei takista” ning sõitsin mööda kõnniteed, juhendajale saatsin telepaatiliselt sõnumi, et tulen aga hilinen – kohale jõudes juhendaja muigas ja ütles “takistajad, jah” mille peale noogutasin muiates. Neid juhtumeid on palju ja muiates ja neutraalseks jäädes (pigem naeratades) kaovad ka mõjutused. Järeldus sellest, kui teeksin nii nagu enamus räägib, siis ei jõuaks ma ka oma meditatsiooni kohale 😊 ehk kõik mida kuuled loed ei ole tõsi ja sa pead jälle õppima oma keha tundma.
Kui ma siiski ei pea jõudma sinna kuhu vaja – tuleb mulle pähe teadmine “Marge sul ei ole seda vaja” ja nii palju kordi – mille peale ma jälle protestin, mis mõttes ja kohale jõudes veendun, et jah ei ole siiski vaja aga osalen siiski, sest mul oli vaja õppida ennast usaldama. Kõige hullem kui kaitse tuleb ka peale panna ehk siis on kas ruum hoidmata või on mingi aura info lugemine, millest mina välja võiks jääda.
Teine tähelepanek on kui ei kõneta – pealkiri on jah huvitav aga sisuni ei jõua. Mida see tähendab, see tähendab, et sa ei suuda sisu lugeda või ei saa sellest aru – see ei ole sulle või ei ole veel aeg küps.
Kui on õige asi, siis keha võib väriseda aga kui pilgu enda sisse viid – tuleb tunda seal rahu. Kuidas see siis jälle käib 😊 Kõige lihtsam kui hingad rahu sisse ja ärevuse välja ning suled silmad, paned mõistuse kinni ehk ütled sulgen oma mõtted ja viid tähelepanu enda sisse ehk otsid oma turvalise ruumi ülesse, kui seal on rahulik – on kõik korras ja võid minna sinna õpituppa/üritusele kuhu soovid, kui aga seal sees on torm, siis parem jäta minemata või mine koos kaitsega.

Kõige tähtsam ole sina ise ja mine sinna kus on sul hea ja märka enda jaoks märke ning ära lase hirmudel ennast juhtida 😊 Usalda ennast, mitte teisi, õpi tundma oma keha, sest sõnad võivad olla manipulatsioon aga energia seal taga võib rääkida hoopis huvitavamat juttu.
Areneme koos või täpselt nii nagu meiele endile kõike parem on 😊
Luba endale imesid ja ole oma elu looja ning säraja, siis saavad seda läbi sinu tunda ka teised 😊

Marge