Mõõnale järgneb alati tõus

Kord sajab vihma ja kord paistab päike – nii on ka inimese elus ja nii on ka energiatel sageduste muutustega. Kõrgemas sagedusees vähe kergem olla ja madalamas keerulisem.

Mis siis praegu toimub – analoogne, mis oli pool aastat tagasi ehk veidi keerulisem. Kui eelmine aasta oli praktiliselt kogu aeg mingi virr-varr ja väga keeruline olemine ning ummikuid sadas ellu uksest ja aknast, siis see aasta on meile antud rohkem aega taastuda. See ei tähenda, et sageduste tõusmine on lõppenud – loomulikult mitte. Ka kõrgemad sagedused jäävad mingil perioodil madalamateks ehk ikka ja jälle tuleb ennast tõsta, kuid vahel võiks endale  ka asu anda ja veidi puhata.

Jah, me oleme pidevas liikumises ja täielikult rahu saad sa siis, kui liigud aina kõrgemale ja kõrgemale ehk oled inimmassist mitu sammu ees– neid inimesi on ka aga tava inimesed, kes tegelevad maisete asjadega paraku jäävad tihti mugavustsooni ning tunnetavad kõrgeid ja ka madalaid sagedusi, sest iga kõrge jääb mingil perioodil madalaks ning taas tuleb jälle endaga tegeleda.

Praegu on paljudel madalseis või ummik aga mitte päris kõigil – see on ikka nii, et ühed põrutavad ees ja teised tulevad ilusti vaikselt järgi. See tähendab, et need kes ees tormavad, siis energianiitide kaudu tõstavad läbi iseenda ka teisi (nt oma lähedasi jne). Sellise tõstmisega lahenevad olukorrad ja läheb kergemaks, kuid ei tasu lootma jääda teistele vaid astu ikka ise samm, sest nagu me kellegi pähe ei näe, siis paljud ei tea, kes tõstavad ja kes langetavad sagedust.

Kui sul on praegu raske või ummik, siis peatu korra ja ära torma – lase endal olla, sest nii saad taastuda. Kui võimalik, siis kuula head muusikat või maga või naudi vett ehk uju, võta vanni vms. Tee seda, mis sinu olemise väheke paremaks teeb – võta puhkus, kui sellise kehva tujuga puhkus võtta, siis läheb see ju raisku (on tavaline mõte). Heia, hei – kui sinu keha haigeks jääb või kui sa oma energiavälja nii katki teed, et ise ka aru ei saa, kes sa oled või mis sa teed, kas sa siis ka mõtled, et puhkus läheb raisku. Vahel on vaja molutada või siis vastupidi aktiivne olla. Taastu, hoia end ja ole neutraalne. Meenuta, kuidas sa eelmine kord sellest pottist välja said ja tee neid samu asju või midagi sarnast. Meenuta, et alati ei ole ju olnud kerge aga mõõnale on ju alati tulnud tõus. Kui meenutad, et sa jäid ellu, siis tead ka seda teed kuidas seda sasipundart harutada.

Jah, me liigume ühelt sageduselt teisele, jah osadel on piirid ja teisetel need puuduvad – osad vajavad passiivset puhkust ja teised aktiivset. Lubame endal olla nii nagu on – on minu kaaslaste sõnum täna kõigile ja ka mulle. Ka mina olen nati eemal olnud ja võtnud aja molutamiseks ning isegi kui maine keha ja ka mõistus ütleb, et ma jõuan – tegid minu armsad kaaslased mulle ikka selgeks, et eemaldu ja taastu. Seda ma ka tegin aga nii nagu ma mässan ka nendega, mitte just esimese soovituse peale vaid, ikka kui nad pidevalt mulle andsid märku, et puhka. Nii ma siis ka puhkasin 😊

Üks asi veel, selle kõige peale, et me võime arvata, et jõuame ja oleme väga võimsad aga jah, vaimselt ja energeetiliselt oleme küll võimsad aga meie kehad on nõrgad – meie kehad saavad haiget ja saavad väga palju hoope, ka neid, mida me silmaga ei näe. Miks vanemad inimesed tunnevad end noorena, sest energia ei vanane vaid vananeb keha – miks me ei jookse nii kergelt kui lapsed, sest mass on taga jne. Keha vajab puhkust ja puhkust vajab ka mõistus – lülita mõtted välja, kui suudad. Toon näite, kuidas peatada mõtete voog – pane silmad kinni ja vii tähelepanu mõistusele ning sulge mõtted nagu arvuti failid ristist või siis nii kui eelmine ei aita, loo tühi ruum ja kõik mõtted pane korraks ukse taha või järgmine kui eelnevad ei aita, siis kujusta kuklasse pistik ja tõmba sealt juhe välja ning mõtete voog katkeb. Proovi korra olla vaikuses ja puhka – ilma puhkuseta me jääme haigeks ja seda ei ole kellegile vaja.

Ilma puhkuseta, saavad ka imelikud energiad meie kehadesse, mis panevad meid tundma väärtusetutena, mis panevad osasid lõikuma ja paanikat tundma – seda kõike ei ole, kui sa valdad ise oma keha ja annad talle puhkust.

Puhake ja nautige olemist, kas üksi või kellegiga koos – põhiline, et sa ikka end hästi tunneksid ja kui ei tunne, siis nuta ja läbi pisarate väljutad piirangud, mille vabanemisel sa jälle edasi saad 😊

Tõsta sagedust, kui pahad ja kurnavad mõtted sinu välja koormavad ja tee seda nii, kui teisiti ei oska – kujusta ennast riiulil ja tõsta see riiul endaga järgnevale astmele ja nii kõrgele, kus jäävad need nõmedad mõtted maha. Sa võid ka oma lähedased tõsta neile sobivale tasemel ja ikka selleks, et meil kõigil hea oleks.

Nautige loodust ja hoidke oma keha, sest see on väärtus, mida tahavad paljud nähtamatud ja nähtavad energiad. Võite ka öelda, minu keha kuulub ainult mulle ja on puutumatu teiste olendite suhtes. Hoidke oma isiklikku energiat ehk võite välja minnes öelda, et minu energiad on teiste energiate suhtes suletud – info tuleb läbi aga energia mitte (sellega te ei tunneta teiste tundeid).

Tõmmake endasse päikese energiat, sest see on puhas rõõm ja jooge kollaseid jooke – naturaalsed on kõige paremad. Kollane toob tagasi rõõmu ja tahte aga jälle, kui sinule on vajalik teine värv, siis ka see on ok 😊

Tea, et varsti on jälle kõik liikumises ja pilve tagant paistab varsti jälle päike 😊

Armastan vaba tahet ja elu ning kõik on meie endi teha ja oma valikud, kui julgeme valida 😊

Sära, sära ja sära igasse hinge ning kallid neile, kes seda väga vajavad.