Ohud meie ümber ehk kirju maailm

Olenevalt ajast kirjutatakse, räägitakse ohtudest – kas sellega külvatakse hirmuenergiata, siis osaliselt jah aga osaliselt ei.
Meie maailm on kirju, jah osad jälle näevad veel must valgena seda oma reeglite ja tõekspidamistega. Mis on tõde ja kas seda üldse on olemas – vastan ausalt ei tea, sest olen kogenud palju imelikke juhtumeid, teadmise kaudu saanud ka palju infot aga endiselt väidan, et kui arvad, et see on tõde, siis oled ikka mingi %-ga petta saanud.
Ära lollitada manipuleerida on võimalik kõike, ka mind ja ka kõige targemat teadjat, kuidas, sest oleme ainult inimesed selles kehas ja see keha on meil nõrguke. Meile räägitakse hoidke keha ja sööge puhtalt ning tarbige mingeid aineid, sest nii olete ju puhtad. Jah, kõik on õige, sest nii näete/tunnete ka paremini – see tähendab, et nägemine/tunnetamine läheb lahti ja siis ole selleks valmis, et kas ikka tahad näha, seda mida enne ei ole näinud. Meie ümber ei ole tühja ruumi – see tuleb luua ja kui seda ei oska, siis oled sa sõna otseses mõttes rahva keskel, külg külje kõrval eri rassidega. Seega kõik võimendub – mida soovitan, hoia oma energiad endale ehk ütle kehale minu energiad on teiste energiate suhtes suletud. See ei tähenda, et infot ei tule tuleb küll aga see ei koorma vaid teeb teadlikumaks.
Liinid, londid, elukad inim kehas – jah need ka on olemas aga jälle osad on head ehk talutavad aga osad on hirmsad. Nüüd jälle oleneb inimesest, kui oled sõltuv millegist, siis parem ole kuskil Reikki või mingi muu liini küljes, kui annad oma keha kellegile ära. Miks, sest energiad aitavad edasi ja kui sa veel ei oska enda energiaid kasutada, siis kasuta võõrast – küll millagil tuleb aeg ja sa saad ka sealt välja.
Mina isiklikult olen ära lõhkunud pühitsused ja mingid londid ning ka energia konksutajad. Olen välja võtnud mustasid imelikke asju jne. Ma leian, et keha on hinge või kutsume kuidas tahes tema omand ja isegi siis kui hingeke ära tinistatakse on tal õigus ikka oma kehale – loomulikult kui ta lõplikult ei ole kehast lahkunud.
Kuidas ära tunda mis õige, mis vale. Vale on minna kuhugi kus puudub VABA TAHE, kus keelatakse levitada ürituse infot ja üritus ise on salajane. Lihtne onju aga päris nii lihtne ei ole, sest inimesed kes sind sinna kutsuvad on imelised ja armsakesed – tekib usaldus ja samastutakse, sest ta ju sarnane mulle. Meid on juba väiksest peale õpetatud kuhugi kuuluma ja teisi usaldama – nüüd usaldage ennast, jah tean see ei ole kerge aga mitte võimatu. Kui võtame tavamaailmast pätipoisid/tüdrukud, siis olgu seadusesilmad nii terased kuis tahes neil on ikka mingi konks kuidas silme all oma tegusi teha.
Kui sul tekib meditatsiooni käigus paaniline hirm – tee silmad lahti ja vaata ümbrust ning kui kõik turvaline rända uuesti tagasi. Ruum võib olla hoidmata või on seal mingid muud mõjutajad.
Meditatsioonis vaata, et jõuad ikka ja alati oma turvalisse kohta ehk oma koju (nägemus on sarnane ja energia on turvaline). Kui pead astuma mingisse kummalisse kanalisse ja see ei ole tegelikult sinu kodusagedus, siis jälle on midagi mäda ja ära astu sinna sisse – otsuse võtad vastu ikka sina ise.
VABA TAHE puudub ka kohas kus on mingi ring ehk ringi lõhkuda ei tohi. Seega jälle läheb energia kuhugi.
Ärge tarbige aineid, taimi, jm kui sa ei tea seda seltskonda – neid võid tarbida (kui ise tahad – mina ei soovita), kui oled kodus oma kalli inimesega, kes hoiab sind ja vaatab, et sinuga kõik oleks korras. Tseremooniates ühiselt midagi sisse juua/süüa ja katsetada – kui tahad oma keha loovutada, siis jah. Miks nii, sest kui satud ebaturvalisse kohta (kõik ju räägivad, et on turvaline), siis kui teadvuse kaotad, siis kaob sul ka kontroll oma kehale ning kui keha on energia, siis sinna saab istutada mõne parasiidi. Seega taimed on võimsad aga mitte kõigile ja mitte võõras kohas. Kui oled juba mõjutatud, siis sa ei pruugi aru saada, kas oled mõjuvallas või mitte. Kas saab neid välja, siis vastus on jah aga kõik seda ei oska ning ei taha/suuda seda teha.
Vaadake inimeste silmi, sest ka sinised silmad võivad muutuda mustaks – seega on inimene mõjuvallas. Tunnetage, märgake oma keha kuidas ta reageerib – kui sul on ikka ebamugav, siis parem ole kodus ja küll tuleb aeg kui vajad seda teadmist ja jõuad sinna kuhu vaja. Jah, see ebameeldiv tunne võib ka olla takistuseks arengus aga ikka parem hiljem kui siis kui ei ole veel valmis midagi tunnetama/teadma/nägema.
Kindlasti on palju, mis aitab ära hoida ohtusi – seega märgake ümbrust, tunnetage oma keha ja õppige temaga koostööd tegema 🙂 Ta on väeti aga osati ka tugev, kuid üks on kindel kui oskad teda lugeda tuled alati võitjana välja 🙂

See kõik on killuke ja kindlasti on teil endil lugusid ja kogemusi – seega märgake ja hoidke endid ning oma lähedasi. Läbi enda sisemise jõu ja vaba tahte saate olla terved ning nähtamatute abiliste toel ka kaitstud 🙂

Ikka sära hinge ja hinge puhast olemust kõigile.