Ole oma elu looja ning juht

Kellele annad oma kingad, kes elab sinu elu jne.

Teised teavad ju paremini kuidas elada, kuidas tunda tundeid ning kuidas elukorraldustega hakkama saada. Päriselt või ???

Palun nüüd tule oma mugavast vatist välja, kus oled sa kaotanud oma arvamuse või oma soovid, mis on kuskil püksi kõige sügavamas taskus. Palun tee ikka ise oma valikud ja ikka nii, et sinul oleks hea ja siis peagi märkad, et sinu ümber olevatel inimestel on ka hea 😊

Hea on alati siis kui sinu soovid on teostunud ning süda ei muretse ega ole raske, et kuidas homme ma hakkama saan või kuidas minu armsatel inimestel läheb – mina saan ju hakkama aga kuidas nemad? Meile läheb alati korda (mitte enam kõigil) mida ühiskond arvab või teeb, või mida minu lähedased minust arvavad ja kas ikka käitun õieti. Pea meeles, ei ole õiget ega valet vaid on loomine/tellimine/valimine/soovimine– kui lood endale ette norme, siis saad neid nii et halb hakkab.

Praegu meid ümbritsevad energiad muutuvad järjest hõredamaks ehk see tähendab, et kui juba mõtled halvasti või raskusega, siis seda sa ka saad, sest sa ju lood oma ellu seda halba ning raskust. Loomulikult koos hõredama energiaga meie kehad tunnetavad rohkem – loomulikult enda tunnetele ka teiste tundeid ehk kõike läbisegi.

Ohh, jah kerge rääkida raske teha – loomulikult on raske, kui sa sellest aru ei saa. Ma nõustan iga päev inimesi ja õpetan kuidas luua, kuidas toimida ning kindlasti kuidas ennast ise näha. Mina ei tule sulle kohe ütlema, et käitud valesti või sul on mingi juhe küljes – isegi kui seda näen, tahan, et vaatad ise. Miks sul tuleb ise vaadata, sest kuigi liigun sageduste vahel ei pruugi ma alati sinuga samas sageduses olla – jah, kuna suudan samastuda, siis tihti küll olen aga kui inimene siiski ei näe ei hakka mina talle hirme juurde vorpima (vähemalt püüan seda mitte teha). Paraku minnaksegi teadjate juurde, et palun räägi ja aita – loomulikult nad räägivad aga kas nad ka sinu sageduses on (millega seda sagedust mõõdetakse, sest kõik on nüüd ju kõrgel 😊) ja kui nad kohe räägivad, siis võidki oma rumalusest midagi külge tõmmata. Mida ma sellega öelda tahan – kui sa tunned end hästi, siis usalda ennast ja ära kõike oma auravälja tõmba. Nii nagu lapsed kaitsevad oma auravälja võiksid seda uuesti meelde tuletada : „Loll oled!“ ja saad vastuseks: „Ise oled!“ Palun hoia end ehk kui keegi sulle pahasti ütleb või ütleb seda mida sa ei tunne, siis vasta vaikselt „Endast räägid“ ehk lükkad bumerangina energeetilise kahjustaja tagasi. See on loomine ehk kui kõigega, mida sulle räägitakse nõus oled – siis loodki selle hirmu enda ellu. Kui lükkad tagasi, saad rahulikuma elamise. Hirmud on valik ja ka looming – kui otsustad, et sinu elus puudub hirmuenergia siis lõpuks see ka puudub.

Kui otsustad, et sinu järgnev päev tuleb küll töine aga möödub kiiresti ja rõõmuga, siis nii ka on. Kui otsustad, et homme on raske tööpäev – siis seda sa saad. Kui muretsed lapse või oma kaaslase pärast halvas mõttes, et kui ta ei tee seda, siis see jääb tulemata või ta jääb haigeks– siis lood temale raskust juurde. Kuidas nii? Nii ongi, sest kui paljud meist on täielikult oma elu ise loonud – ei usu, et neid väga palju on. Seega osalevad loomises ka meid ümbritsevad inimesed – nad ei osale siis, kui võtad juhtimise enda kätte ja lood enda energeetikasse mingi kondikava ehk sellises kuidas soovid, et sinu elu veereb.

Kõik on võimalik kui usud aga kui ei usu ja oma keha kellegi teise käsutusse annad, siis võibki juhtuda nii, et kõigud elu erinevates otsades.

Palun võta oma papud ja pane need ise jalga, mitte ära anna neid teistele kanda 😊

Ole oma elu ainus looja ja juht ning ikka nii, et sina oleksid rahul ja siis on ka teised sinu ümber. Kui teed teistele haiget, siis kindlasti ei tunne sina ennast ka hästi – seega hoia ennast, siis on teistel ka hea. Kõik on peegeldus 😊