Ole see kes oled, naudi oma olemist

Mul on töine ja ka piisavalt vaba aega – ma naudin olemist ja oma valget tugitooli ning pilku kaugusesse. Ma naudin hommikusi padja kallistusi ja oma mõnusat voodit – jah, olen nautleja. Armastan hetki, kui on hea ja armastan hetki kui teistel on hea ja saan keerukatest juhtumitest võitu. Naudin lahendusi ja ilma lõivudeta.
Kui sa naudid hetki, siis sa jõuadki ehk kuna korraldan meditatsioone, siis loomulikult võtan ise ka nendest osa ehk tervendan auravälja ja tühjendan energiaväljast liigsed teemad – hoian end hirmuvabalt ehk püüan olla olemises. See kõik ei tähenda, et olen zen ja vaimne – olen see kes olen, kui vaja räägin ja teen ka maiseid asju ehk teen toite ning tegelen personaali asjadega. Olen skeptik ning esmalt kui midagi teen vaatan ja katsetan selle vajadust ning puhtust. Loomulikult olen ka ämbrisse kukkunud ehk teadmine ütleb Marge sul ei ole vaja seda aga Marge vastab – Mis mõttes!!!- ja teeb ikka oma ning hiljem jõuab ikka tulemuseni, et tõesti ei olnud seda vaja. 😊 Tegelikult on see enese usaldamine ja sellega näeme paljud vaeva, sest lihtne on ju teisi usaldada 😊, sest nii on meid ju kasvatatud – teised on targemad, teistele pead alati esimesena midagi pakkuma, teistele ei tohi haiget teha jne. 
Meil kõigil on võimed – jah on ja selleks ei ole vaja midagi erilist vaid teadmist ning endast aru saamist. Me oleme sarnased aga paljuski erinevad. Olen end koolitanud aga paljut ma ei kasuta ning selleks on lihtne põhjus – lõiv, manipuleerimine ning vabaduse kaotus ehk teenid kellegi huve. Mina olen mässaja ning mulle ei sobi need teemad ehk ebaõiglus ja vabaduse loovutamine. Koolitustel võtan oma ehk teadmise ning kuna kogen paljut enda peal läbi, siis tuleb teadmine – mille kõrvale lükkan. Jah, tean et kui auraväli on auklik, siis on selline tunne, et ei suuda voodist ülesse tõusta ning inimesed on nõmedad ja pere peale rohkem karjud, kui normaalselt suhtled või karjumise asemel tunned end süüdlaslikult, et oled äppu ja parem kui sind siin ilmas ei oleks. Tean ka seda, et selle tulemusena võetakse keha üle ning paljud siis jooksevad tablettide järele – ma pooldan meditsiini aga pooldan ka alternatiivi ehk mõlemad peaksid käsikäes käima.
Miks praegu on inimesed tundlikumad kui varem – energeetiline tihedus on selle põhjus ehk energeetiline tase tõuseb ehk sagedus ehk heaolu ning inimeste võimed kerkivad esile aga mida kaasa ei anta on teadmist ehk kes sa siis tegelikult oled. Keda tean on:
kilbid ehk kaitsjad (nende väljas on turvaline ja need kes seda kasutada oskavad hoiavad suured rünnakud ära), väljutajad ehk puhastajad (väljutavad teiste energiatesse kogunenud mustust läbi enda ehk nutavad, oksendavad, higistavad jne ning teisel inimesel tema väljas hakkab kergem), käsnad ehk infokogujad (kasutavad infot ümbrusest aga kui ennast hoida ei oska, siis tekkib tervisenihe ehk energiainfo läheb hapuks mina nimetan seda nii), tunnetajad ehk kehadega tegelejad (tunnevad oma kehadega ümbritsevat maailma aga samas oskavad edukalt keha toimima panna ning ka nähtamatuks teha kui vaja ehk jälle õppimise küsimus nad oskavad tegelikult palju), teadjad ehk info jagajad (võivad ka teiste omadused kergelt lisaks pookida aga põhiline on info hankimine/kanaldamine ja selle jagamine teadlikkuse suunas) , nägijad ehk need kes näevad ja hoiatavad (Näevad olendeid ja meid ümbritsevat suuremalt), kuuljad ehk info edasi andjad (kuulevad erinevate häälte kaudu infot aga jälle keeruline selekteerida seda õiget ehk õppimise küsimus) jne. Kindlasti on paljusid keda veel ei tea ja keda ei ole kohanud aga siit jälle – maailm on kirju. Meil võib ka olla mitu tahku aga üks omadus on alati see, mis on tugevam. Jälle, kui sa oled see kes oled, siis on kergem.
Ma proovin olla mõistev nii enda kui teiste suhtes, ma püüan nautida igat hetke (vahel see küll ei õnnestu aga see on ka ok 😊 )Ma annan oma teadmisi edasi nii, et ise selle juures jään heaollu ehk ma teen seda kõike vabatahtest ja minu olendid plaksutavad aga nad kunagi ei sunni – nad pigem annavad aega, et oleksid valmis, sest nii on energia tugevam ning loovam.
Ole teadlik ja ära karda – tee nii nagu sulle on hea ning otsi oma seest ülesse hea tunne – see ongi tasakaal. Sinu keskmes on ruum kus on rahulikkus olekus hea ja hea on ka siis kui emotsioonid möllavad. Ole teadlik ja hoia oma ruum rõõmsana ehk ennast ümbritse rahuloluenergiaga jne. – tean endaga tegelemine on kõige raskem aga see on võimalik ning ikka väikeste sammudega, millest saavad suured 😊
Oled alati oodatud minuga rändama, kas siis reaalselt või astraalselt – ma ei aja virtuaalseid abivajajaid ära vaid võtan rännakule kaasa, sest tava elus nad minu juurde ei jõua aga läbi energia kanalite on nad kohal. See tähendab, et kui ema tuleb mediteerima, siis lapsed on tal kaasas energeetiliselt või hoopis on töökaaslane kaasa tulnud, sest tal on rohkem energiat vaja jne.  
Tean, et mida rohkem energiaid on teadlikumad, seda mugavam on minul elada ja ka sinul, sest heaolu loob heaolu 😊

Jagame seda siis kõigile ehk päikest südametesse ning hingele rohkem vabadust ja ruumi 😊
Kallid ja energeetilist sära sulle – sa oled imeline isegi siis kui ei usu. Mina usun ja tean 😊

Marge