Piirangud, liinid, londid – oma valikud.

Piirangud, liinid, londid – oma valikud.
Ma kogen paljut oma nahal, sest kuidas muidu mõistaksin abivajajat. Ma jälgin, katsetan ning teen järeldused. Jah, tean, et olemas vanad ja uued tegijad ning vanad ja uued energiad – kuid tean ka üht, kui ei jaga infot jääd sulgu ehk illusiooni loori alla.
Kas meil on konkurente – mina vastan, et EI, kui me seda ise ei loo ehk kui meie energiaväilja seda ei looda. Mingil elu perioodil on meil vaja teistlaadi juhendajat, sest kõik ju kohe ei jõua sinuni ning küsimus kas ka peaks – leian, et ei. Inimesi on palju ja suunanäitajaid peab seega ka olema palju aga loomulikult kõik ei ole tegevad ehk ka ema köögis on suunanäitaja aga ta ei lähe maailmale seda kuulutama 🙂 Mida see tähendab, kui inimene seob sind endaga ja ei luba mingil põhjusel üht teist või kolmandat teha, sest muidu sa eksid. See tähendab energia arengu haldamist/omandamist/piiramist/londistamist. Seda võib kohata suhetes, töösuhetes ja ka vaimses maailmas, kui juhendaja/õpetaja/valgustöötaja/tervendaja jne sunnib sind käima tema enda poolt loodud rada ja kui eksid, siis kihutab su minema või laseb lahti, sest sa ju ei oska käituda.
Mina ja mind ümbritsevad inimesed lähtuvad eelkõige sellest, et kuidas me kõik saame teadlikumaks – mina ei saa öelda, et olen huippu tark vms, sest tunnen, et olen alles titekingades aga ka nendes kingades käies näen nähtamatu maailma koledaid mänge. Madalasageduse mängud on meile juba teda aga näen ka seda kuidas kõrgsageduses inimesed muutuvad ja kinnistavad oma kliente enda külge, et nad oleksid sinust sõltuvad. Seal enam ei ole seda, et saa targemaks ja teadlikumaks vaid seal taga on ahnuse energia (olgu see ego või muu tasand) ehk jääb selline tunne, et nende kehad ja teadvus on nagu pimestatud. Tekkib lont/liin ja sina toidad seda. See ei oma tähtsust, kas see on meditatsioon, teraapia, massaaž või mõni töö kus muutud sõltuvaks, sest järsku ma enam ei ole vajalik, kui ma ühte teisse või kolmandasse sekti/inimeste punti/perekonda ei kuulu.
Kullakesed, meil kõigil on võimed ja läbi oma algolemuse/lätte/allika/algenergia nimeta seda kuidas tahad, sest see on koguaeg olnud üks aga erinevate nimetuste all, siis mitte kuidagi ei saa seda infot meie inimesed/olendid enda omaks pidada. Läbi selle oma kanali on teil kõigil võimalik vaadata, millise londi küljes sa ripud – kui sa oled neutraalne, siis see lont voolab maha aga kes ei ole, siis sa toidad tegijat või läbi tegija kedagi teist nähtamatut tegelast.
Mis on tähtis, tähtis on olla infole avatud ning märgata enda ümbrust – vajadusel panna pele algolemuse/energia kaitse või ka teadlik nägemine ja ikka läbi enda energiate, sest sellelt ei saa keegi energiat tagant ära võtta. Tähtis on ka ruum ja selle loomine. Mina kui alustasin energiatööga, siis otsisin selle kohast õpetust – jah, käisin meditatsioonides ja ka koolides ning kui küsisin, kuidas ruumi luua naeratati ja öeldi, et olendid aitavad jne. Mitte keegi ei aidanud ehk hakkasin katsetama ning oma nähtamatute abiliste abiga saime ka vajalikud teadmised. Katsetasin ka seda, et kutsusin meditatsiooni, õpituppa nägijad, kes kinnitasid, et pahalased ei saa ligi jne. Ma olen palju katsetanud, sest ma ei kannata ebaõiglust, ma ei kannata kui inimesi piiratakse ning reegleid luuakse – olen mässaja. Ma ei kannata, kui ruum on loomata ja inimeste energiaid tarbivad söödikud ning inimesed samal ajal on nagu imbetsillid ilma teadlikkuseta, mis temaga toimub, sest see ju vaimne ja tuleb usaldada jne. Ma soovin, et minu üritustel oleks turvaline ja meeleldi jagan oma teadmisi ning lugusid räägin/kanaldan läbi enda ning ka tööriistu jagan, mitte ei naerata ja ütle, et tule mulle koolitusele – raha on tähtis aga ma ei ole nõus selle eest lõivu maksma. On olemas vaba ja puhas rahaenergia – see tuleb lihtsalt endaga ühendada, mitte luua sambaid, et keegi aitab raha tuua ja siis meditatsioonis, kui inimese energiad on lahti lastakse ühele söödik peale või suurel üritusel lastakse söödikutel londid sisse inimenergiat imema.
Ma olen käinud erinevates õpitubades ja ka vaimsetel üritustel – viimane oli ekstaatiline tants. See on hea asi, kui ruum on hoitud aga nii karm kui see ei ole, siis tihti jäätakse ruum hoidmata, sest puudub hoidmis alane info ja kuidas siis korraldaja saab öelda, et ma ei näe või tunne. Kui inimene muusika saatel liigub ja oma auravälja avab ehk kui inimene oma energiad lahti teeb ning ruum on hoidmata, siis paraku hakkab ta kummaliselt liikuma (püherdab põrandal, inimeste silmade asemel on mustad augud, inimene liigub suu lahti ja käed lahti enda kõrval, seljas on mingid imelikud asjad ehk ta liigub kuidagi kummargil jne) ja kui nüüd teadlik inimene silmad kinni paneb (saab ka lahtistega näha) ja vaatab mis seal tegelikult on siis ülla ülla oled sattunud söögilauale – paljudel on londid küljes. Kuna olen käinud väga hästi hoitud ruumis tantsimas, siis see tantsimine annab sulle energiat ja infot aga olen ka sattunud kohta, kus parem põgenen, kui sinna jään. Nii käisin, siis sellel üritusel – nägin lonte ja üritasin ise ruumi turvaliseks teha aga sain ka info, et see kukub kokku, sest üksi ma seda ei suuda ning see ei ole ka minu asi ja pealekauba ürituste korraldajal on mingi kokkuleppe, et saab raha ja annab lõivu. Teate tavalises baaris, kus tarbitakse alkoholi on ka parem energia kui sellel üritusel kus käisin. Ööklubis inimesed on küll purjus aga nad ei kaota oma olemust – jah, seal on teised pahalased aga need ei haaku sinuga kui sul auraväli tugev. Seega lahkusin sellelt ürituselt ja sattusin koos oma kaaslasega baari ja seal on nii hea hingata, kuidagi kerge ja mõnus – jälle tehke omad järeldused või minge ja tunnetage.
Jutu iva on selles, vaadake kellele ja kuhu te oma energiaid annate ning hoidke end endale öeldes – sulgen oma energiad teiste energiate suhtes – see ei tähenda, et info läbi ei tule, tuleb küll aga igasugu imelik energia jääb seina taha ja sa saad rahulikult areneda oma teel.
Siis ei saa ka sisse pahalased, kes panevad sind tarbima imelikke asju ja siis ka tead, kas minna üritustele või mitte. Mida teadlikum sa oled, seda kergem on selles virr varris liigelda. Loomulikult kõige tähtsam on jagamine, sest sina võid olla küll tark aga mingi nurk on sinu energiale mitte huvitav ja seega võid sellest teemast üle hüpata aga teine jälle märkab infot ning kui sinu teele tuleb mingi imelik seik, siis tänu jagamisele on sul juba teadmine olemas.
Kullakesed võtke info aga mitte energia ja kui sinuga minu info ei haaku on ka kõik korras, sest kõigile ei ole see veel mõistetav.
Tänu sellele on ka vaja nõidu, madalate energiate tegijaid ning kõiki, kes saavad aidata – konkurentsi ei ole, kui me seda ise ei loo, sest ka minuni ei jõua mõned, sest ma ei ole jumal kes kõike teab ja tahab aidata. Mina olen mina ja sina oled sina ning siiralt loodan, et kui muutun imelikuks siis suudan vastu võtta infot oma kaaslastelt, et heia Marge vaata oma väli üle, mingi nihe on 😊
Olge vabad ja tunnetage ning teadke või vaadake, kuulake – käige seal kus on vaba tahe, mitte seal kus on ringlus või keeld jne ja kui siiski soovite ringluses käia on see ka ok, sest ju siis on sul seda vaja millegiks 😊 aga eemalda siiski hiljem liinid/londid oma väljast.

Olgem hoitud ja teadlikud – hoidke ennast ja läbi enda lähedasi ning nende lähedasi – kõik algab ühest ehk iseendast 😊