Seksuaalenergia ja teiste energiakeskuste e tšakrate puhastamine, aktiveerimine. Mees ja naisenergia tervendus.

15.00

VALI OMALE MEELDIV SUMMA, MIDA PANUSTADA:

(Tunnetuslik panus - 33, 44, 55, 66, 77, 88, 99, 111, 222 ….. eurot - mille valid ise, kui sa aga tahad panna oma summa siis ole kena 😊Me kõik oleme erinevad nii ka panused)

Kategooria:
Kirjeldus

Tegemist on väga intensiivse ja energiaväsitava meditatsiooniga ( väga tundlikele, kes algajad ei soovita)

Suhte ja ka seksuaalenergia suudame me ise kinni panna ning ka alla suruda. Millegi pärast ei ole me piisavad või millegipärast ei taha me enam haiget saada. Mul on hirm ja olen võimaluse asemel valinud vältimise ning hirmu.
Kõike on võimalik energiatega tervendada või lahustada. Seda me ka selles meditatsioon rännakus teemegi.
Aktiveerides seksuaalenergiat on kõik võimalik, sest see puhastab ka kõik teised energiakeskused. Lisaks tervendame oma mees- ja naisenergiat.
Tegeleme ka oma füüsilises kehas olevate energiakeskustega ning tervendame suurimaid takistusi, mis meid piiravad (hirmud, piirangud, traumad, lapsepõlv jne).

Aktiveerime tugeva puhta maaenergia ühenduse kõikide energiakeskustega ehk tšakratega, mis loovad reaalsuses väga suurt muutust.

Kogu rännak on seotud kosmilise energiaga. Loome ühenduse läbi üliteadvuse oma algolemuse sageduse energiaga.

Energiavälja puhastamisel suurendad sa endas teadlikust. Sul on lihtsam infot lugeda, edastada oma soove ja vastuvõtta uusi kogemusi.

Kogu rännak on üliteadvuses ja muudab sinu elu – Ole valmis oma elu eest vastutust võtma, sest kosmoseenergiatel on tugev vägi, mis muudab sinu poolt loodava tõelisuseks.