Manifesteerimine ehk Kuidas luua tellimusi oma ellu

66.00

KOOLITUSEL ENERGIATMUUTEV MÕJU EHK OLE VALMIS OMA ELU MUUTMA HEAOLU SUUNAS, vahel on vaja ka loobuda, et saaks midagi head tulla.

Vahel on meile VAJA meeldetuletust või abistavat energiat, et edasi saada.
Siit leiad lisaks erinevatele näpunäidetele ka endale sobivad sõnumid, koos abistava meditatsiooniga või siis õpetuse, kuidas luua enda ümber turvaline ruum nii, et sinu kehal oleks hea olla 😊
Olen piirangute eemaldaja ja sageduse vibratsiooni tõstja ehk minu vibratsioon aitab sind veelgi edasi. Meditasioonis võib olla kõrval helisid, sest meditatsioon on lindistatud kodustes tingimustes.

Kuidas endale sobivat valida 😊 Hinga sisse ja tunneta või vaata pealkirja – kõik KOOLITUSED on erinevad, sest neil on erinev energia sees ja kui miski sind kõnetas, siis see ongi sinule ja just praegu ning ka tulevikus kui seda veel vajad. Kuna me vibreerime erinevatel tasanditel ja maailmades, siis sinule on just see õige 😊 Usalda ja kõik ongi nii nagu peab 😊

Panustades ilmuvad muutused sinu ellu kiiremini
(Kuidas panustada, pane silmad kinni ja tunneta ning saada panus teele vastavas summas ja siis võta vastu imeline muutevenergia aga ilma ootusteta 😊 Ootustel on piirav mõju. Lisaks kui oled valmis suuremalt panustama, siis on ka tulemus kiirem aga siiski tee seda tunnetuse põhjal 😊) Suuremalt panustades vali tavahinna lahtris uus panuse summa või kirjuta olemasolev summa üle.

Pärast panuse laekumist on KOOLITUSE MOODUL iseteeninduses sind ootamas igavesti ning vajadusel erinevatel hetkedel saad sellest toetust 🙂

VALI OMALE MEELDIV SUMMA, MIDA PANUSTADA:

(Tunnetuslik panus - 33, 44, 55, 66, 77, 88, 99, 111, 222 ….. eurot - mille valid ise, kui sa aga tahad panna oma summa siis ole kena 😊Me kõik oleme erinevad nii ka panused)

Kategooria:
Kirjeldus

Mis on manifisteerimine ja kuidas siis saada need omale vajalikud asjad?

Väga tihti loeme, et tellime oma ellu seda ja teist ning üsna tihti ka kogeme, et see ei aktiveerunud või võttis pisut kauem aega.
Mõtle, mida soovid oma ellu ja tule vaatame koos, kas see mida soovid on sinu kõrgem soov. Kas sinu Kõrgem olemus ka seda kogeda soovib või on see sinu tellimus Egost tulenev.
Rändame enda algsesse energiasse ning loome/aktiveerime teadlikkuse energiasse seda mis on tõesti tähtis meile endile ja meie endi kõrgemaks hüvanguks. Teisiti on see energeetiline enda mandala loomine.
Vahel on nii, et me küll tahame midagi aga see ei jõua kuidagi meieni – seega kaob usaldus ning me hakkame loodut tühistama ehk deaktiveerima.
Õpetan kehaga rääkima nii, et ta aru saab, et kõik on võimalik ja et ta käituks vastavalt sinu soovidele.

Lisaks räägin tellimuste esitamisest ning miks on vajalik mandalat teha mitu päeva.  See on vajalik selleks, et inimese mõistus ei suuda koheselt mõista, mida ta kogeda tahab või saab. Mõistus on piiratud ja üliteadvuses ei ole see oluline, mida me teeme maapeal – seega võta aega.

Ole valmis oma elu eest vastutust võtma, sest kosmoseenergiatel on tugev vägi, mis muudab sinu poolt loodava tõelisuseks.