Usalda ja kaovad hirmud

Usalda, usalda, usalda – tuleb info kanalist.

Meie ümber on nii palju kahtlevat ja hirmutavat. Hirmutavat, see ei ole see hirm, mis toob sinus esile judinad vaid see on see hirm, mis ei luba sul astuda oma teed. Teha valikuid oma elu loomisel, teha valikuid teiste inimeste eludeel. Jah, me ka teeme teiste inimeste eluteel valikuid – toon näite, muretsed oma lapse pärast ja see hirm läheb tema eluteele ning ta hakkabki seda realiseerima. Hirm saada petetud ehk loodki endale sellise valiku ja oma kaaslasele tegelase kellega ta saab seda loodut ellu viima hakata. Hirm ma ei ole piisavalt väärtuslik oma töökohal, peres jne.  Jah, kogu elu on looming, peegeldus ja selle märkamine.

Hirm tuleviku ees – isegi siis kui ütled, et ei karda aga samas istud ikka sama koha peal viimased aastad. Sa tead, et on vaja edasi liikuda aga samas teed seisaku või hoopis astud mõned sammud tagasi. Seisakus ei ole midagi halba, sest seda on ka vaja aga seisak arengu ees teeb sind manipuleeritavaks ehk tulevad mõttetesse hirmud ja süütunne – ma olen laisk, ma ei saa hakkama, mida ma siit elust tahan, teistel on nii hea, minu laps on selline, miks küll miks jne. Samas kui sul ei ole selliseid hirme võib olla sul oma sisemuses tühi tunne, mille täidad arvuti, telefoni või teleka ees istudes aga hiljem mõeldes tunned, kui mõttetu see on. Kui sa tegelikkuses tead mida tahad või unistasid, siis hakka vaatlema võimalusi nende asjade realiseerimiseks.

Loomulikult kõike ei pea ellu viima aga vii need asjad, mis toovad su näole naeratuse ja sisemusse rahu tunde. Kuidas alustada – naerata endale, võta väike dušš ja pane oma mõtted kirja – mida sa tegelikult oma elult tahad. Palun pane kõik kirja – see ei ole sugugi lihtne aga ka mitte võimatu 😊 Pane kirja endast tulenev, mitte teistele keskenduv. Nt „tahan olla hea ema“ aga sa ju oledki – pane tähele, et kui midagi oma lapsele teed, siis millise tundega sa teed ehk tunne ongi rahulolu. Kui mõtled, et lapsel on hea kui sul oleks rohkem raha, et asju osta on see väline, mitte sinust tulenev (jah panustad aga väliselt), sest kui töötad rohkem oled närvilisem ja sinu sisemuse tunne on halb ehk laps tunneb ka end halvasti.

Usalda ja märka, mida tunneb sinu sisemus ning sellega sa lood omale elu, kus on rahu ja hea olemine. Kus puuduvad hirmud, sest sinu eluteel on loomine sinu enda soovide järgi ja nende soovide järgi, kus tunned enda sisemuses end hästi. Raha on oluline aga sinu keha on olulisem, sest kui hirmust ennast ülesse töötad või perekonda teenid, siis see armas keha väsib ära ja mitte keegi ei tunne kui halvasti sa ennast tunned. Kui tunned end halvasti tuleb kohe usaldamatus ja hirm, kes hakkavad sinu eluteel omi asju ajama ning sina üritad keskenduda välisele, sest teised teavad rohkem ja kaotad oma sisemuse ehk usalduse.

Tõsta sagedust ehk liigu heaollu – näitan paljudele oma klientidele seda tehnikat, sest see on vahend, millega tõesti sa edasi lähed ja seljatad hirmud ning usaldamatuse. Mida see tähendab?  Kujuta enda ette raamaturiiulit ja pane ennast ühele riiulile ning tõsta ennast järgmisele riiulile ehk järgmisele sagedusele – seda tuleb teha nii, et tunned, et peas tekib väike pingutuse tunne nagu vaataksid kõrgemale kapi otsa. Siis oledki kõrgemal sagedusel. Kui soovid võid madalamad sageduse niidid ära kustutada, siis ei vaju nii kergelt tagasi. Kui lihtsalt ütled “Tõstan sagedust” siis ei toimi midagi ja oled endistelt samas kohas ehk illusioonis.

Mina loon endale elu – jah, seda näevad minu ümber olevad inimesed. Täpselt nii, kui midagi tahan, siis ka tellin selle oma kogemuse ellu ja mõned asjad realiseeruvad väga kiirelt. Ma olen väga tänulik oma kaaslastele ja ennast ümbritsevale. Nagu teate – parkimis koha tellimine või aja seiskamine ei ole keeruline, kui seda praktiseerida. Olen skeptik ja treenin nii usaldust ning kui minu teele saadetakse hirme, siis naeran nende peale ning lükkan nad oma teelt välja 😊 Ära sina ka allu vaid muiga ning ole neutraalne, sest kui võitlusesse ei astu, siis jäätakse sind ka rahule. Tavaelus, kindlasti ei maksa alla anda ehk ebaõiglusele tuleb vastu minna aga mitte võitlusega vaid rahulikult taktikaga, et sellest tervelt välja tulla. Usalda oma sisemust ja hirmud kaovad 😊

Loomegi usalduse ja meie elust puuduvad hirmud ja teised piiravad energiad.

Imelist sära kõigile ja naeru, sest siis naeratatakse sulle vastu ning päike tuleb välja sinu südamesse 😊