Vaba Tahe

Vaba tahe …. Kaks sõna, mida kasutavad paljud. Oma vaba tahtega tulid ja osalesid; oma vaba tahtega tegid seda või teist jne. Kas tõesti – teise inimese ütlus on tegelikukult ka minu vaba tahe? Mina vastan EI, ei ole. Vaba tahe on ainult siis kui algselt sa teed otsuse minekuks ja alati võid ka ümber otsustada ning siis käitud vastavalt ehk toon näite: leiad ürituse ning lähed sinna aga millegi pärast soovid lahkuda ja lahkudki ning sulle ei seata piiranguid ega küsimusi jne. Osaled koosolekul või mängus ning seda tegelikult siiski teha ei soovi ja lahkud, siis hiljem ei pea sa ka selgitust andma jne. Kas tegelikult sa ikka lahkud? Tihti öeldakse, et sa ju tulid ise oma vabal soovil, kui tahad lahkuda, siis on sul mingid lahendamata asjad/hirmud – mis see, siis on ? Sa pead osalema, sest oled selleks ju ise vabatahtlikult allakirjutanud jne. Tegemist on manipuleerimisega ehk allutamisega, sinu mõtete ümber formuleerimisega, meelitamisega, et sa hakkaks mõtlema, et tõesti ma ju tulin ehk pean kõike kaasa tegema nii nagu mulle öeldakse, sest muidu ei saa ju piirangust lahti. Ma pean seda tegema, sest kõik teised teevad ka nii. Miks seda tehakse – selleks, et me päriselt tegeleks mingite pseodo asjadega (mitte alati aga tihti seda olen kohanud) ja ei fokuseeriks edasi minekule vaid lahendaks eelmisi asju. Tore on ju minevikus istuda ja endale hirme juurde kaevata 😊 Töökohas loomulikult tuleb leida endaga kompromiss või tuleks luua endale mõnus energia (seda õpetan astraalses õpitoa I astmes), et seal toimida, sest duaalsuses ilma rahata päris toimida on keeruline aga mitte võimatu.
Kes seda mängu meiega mängib – nähtamatu maailm. Kuidas – läbi meie endi. Kui me oleme ära pimestatud, siis ei oska me seoseid luua ja kuna meile on õpetatud teisi kuulama, siis tegelikult unustame enda tunnetuse. Sama on ka osade (mitte kõigi) teadlikumate inimestega, kes juhendavad teisi – nad räägivad, mis piirab ja mida tohib ja mida ei tohi; tee seda ja teist jne (siin räägin nendest, kes hirme juurde kühveldavad). Sellega nad juhivad tegema sind tegevusi, mis alati ei pruugi just kõige paremad olla. Kui kannatad oma kehas, siis öeldakse see on õppetund – kas ikka on? Minu enda jaoks ei ole mingit õppetundi ja kuna minu keha on minu oma ja mina elan oma elu ning juhin seda ise – siis teen alati valiku nii, et see ei kahjustaks mind ennast. Minu kaaslased (nähtamatud abilised) ei ütle kunagi mida võib ja mida mitte vaid lasevad minul valiku langetada ja siis nad toetavad mind nii, et saan ka ebameeldivast juhtumist üle. Ma olen mässaja ehk kui saangi teadmise, et mul ei ole vaja kuhugi minna, siis huvi on suur ja ikka lähen ning kui kohal olen veendun, et tõesti oleksin pidanud kuulama neid ja enda tunnetust.
Kui sa annad oma keha vabatahtlikult kellegile teisele, kuidas see välja näeb. Toon näite, kui ütled ma olen jumala tööriist või minu keha on looja tööriist. Kes on looja jne. Looja võib olla ükskõik kes erinevatel sagedustel ja nii see looja veeretabki sinu teele igasugu ülesandeid. Lisaks kui see looja tahab näha, kuidas see keha toimib mitme tegelasega, siis istutab ta sellesse kehasse ka lisaks hingele veel tegelasi juurde ning saad veel tööd teha endaga jne. Seega ole ikka ise oma keha peremees ja oma elu Looja, juht ning vormija 😊
Kui osaled üritusel/meditatsioonil ja mõni juhendus ei haaku sinuga, siis tee see palun ise ümber – püüa olla mitte korralik robot vaid ole sina ise ning loo enda hüvanguks, mitte teiste teenimiseks.
Kui sa tunned end halvasti, siis võid kuulata teist aga kui see sinuga ei haaku, siis nii ongi. Sa ei pea teiste ütlusi kohe omaks võtma – sina oled ning elad oma kehas ja ära lase endale viga teha. Keegi teine ei tea sinu keha paremini kui sina ise, keegi teie ei ela sinu kehas vaid ikka sina ise – sina ise ka tunned, kui midagi on valesti või oled kehas mitmekesi jne. Meie keha on suhteliselt kerge avada ja sinna sisse ka tegelasi istutada. Kuid kui kuulad end, siis see paraku nii lihtne enam ei ole 😊

Ole sina ise ja kui sul on hea, siis nii ongi 😊 ja läbi sinu on hea ka teistel. Lase endal olla sina ise ja luba ning lase seda ka teistel olla 😊 Tõsta sagedust ja naudi ning sära.

Imelist, imelist olemist ja nautimist selles imelises loomingus 😊