VÄEMAALI KOOLITUS ehk koos loomine MELANDIA ART-ga

Kõige suurem vägi on enda teadlikult loodud väepildis, sest nii puhast väeeset ei suuda keegi luua, kui inimene ise läbi oma väe.

Tegime just alles väemaale ja tagasiside on hämmastav. Maalid elavad – jah, väemaalid elavad, sest neil on sinu enda vägi sees, mis aitab sul kergemalt elus toimetada.Lisaks kuna tegemist on sinu enda loominguga, siis puuduvad sellel negatiivsed mõjutused – see on kõige puhtam energia sulle ja sinu koju või siis kingiks aga siis laeme sinna kingisaaja energiad sisse. Oled oodatud 💞

Tegime seda jälle koos Melandia ART Meelika ja paljude teiste imelistega – siin on mõned tööd ja see oli jälle nii sügav loomine.Jah, igas pildis on VÄGI ja see annab inimesele seda mida ta silmaga ei näe – ta ulatab oma abikäe vaiksel aga püsivalt 🥰 Usu ära usu aga me oleme loojad enda kehas ja see kes proovib, see ka kogeb.Mulle öeldakse palju Marge see toimib – jah, kõik toimib ilma loitsude või teiste inimeste poolt loodud energiate. See toimib lihtsalt, puhtal ja mõjutusteta, sest see on tükike sinust, sest sa kuulad, jälgid ja tahad elada ning kogeda heaolu.

Meid saab kutsuda enda üritustele või siis individuaalselt koos maalida

Meelika poolt on juhendatud maalimine ja minu poolt on pildile läbi sinu loomingu juhendada energiad, mis hakkavad sinu elus igapäevaselt koostööd tegema. Laeme sind abistavad energiad pildile ja vaatame, mida sinu energeetika lisaks vajab või siis hoopis vajad mingi energia eemaldamist.

Kirjuta hingeingel8@gmail.com